İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Örümcek İlaçlama

by:

Haşereler

örümcek ilaçlama

Evlerin en büyük belalıları arasında yer alır. Oldukça farklı bir organizmaya sahip olan örümcek eklembacaklılar ailesinin bir ferdidir. 43000’den fazla çeşidi ile dünya üzerinde geniş bir alana yayılmıştır. Baş ve göğüs gibi iki bölümü ile dikkat çeken genellikle yuvarlak görüntülü bir böcektir. Bacakları hayli belirgin olan zararlı bünyesinden oldukça farklı bir salgı gerçekleştirerek bununla diğer böceklerden ayrılan özelliğini oluşturur. Bünyesinden salgıladığı tükürük tarzı bir salgı ile yaşam alanını yapan tek canlıdır. Etrafında ördüğü ağı ile kendine yaptığı evde yaşayan ve bu ağı av amaçlı kullanan haşere için ev köşeleri en ideal yaşam alanları arasında yer alır. Örümcek ilaçlama genellikle ev ortamı için tercih edilen bir işlemdir.

Genellikle evlerde köşelere ördüğü ağı ile hem görüntü kirliliği yaratır hem de bu alana ölü böcekleri taşır. Örümcek sokması ise oldukça meşhurdur. Bir zararı olmayan büyük sorunlara neden olamamakla birlikte örümcek zehri son derece sıvı veren bir salgıdır. Örümcek ısırması ile karşılaşmamak için örümcek ilaçlama işlemi evlerde belirli periyotlar da gerçekleştirilmelidir. Sizlerin dışarıdan satın aldığınız ve tek başınıza uygulamaya çalıştığınız örümcek ilaçları asla sizi bu zararlı canlılardan kurtarmak için yeterli olmayacaktır. Örümcek ilacı bütün türlere farklı şekilde tesir etmektedir. O yüzden bu işlem örümcekler konusunda deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü örümceğin ilaçlara olan tepkisi oldukça farklıdır.

Bu haşere hakkında bilinmesi gereken önemli bir diğer noktada hızlı bir yumurtlama dönemi geçirdiğidir. Bir yumurtlama döneminde çok sayıda örümcek üreten ana haşere bu sayede ev ortamında örümcek sayılarının giderek çoğalmasına neden olmaktadır. Örümcek ile mücadele noktasında sizlere hem hızlı hem de memnun olacağınız bir hizmet sunuyoruz. Örümcek ilaçlama yöntemleri 7/24 sunduğumuz bir hizmet kalitesi ile sizleri örümceklerin dünyasından uzaklaştırıyor. Örümcek ilaçlama şirketi aklınızda yer alan bütün sorulara çözüm oluşturacak bir hizmet ağını güler yüzlü ve size hizmet sunmak için sabırsızlanan personeli ile sunuyor. Örümcek ilaçlama profesyonel bir ekibin kusursuz işleyişi ile evinizde örümceksiz ve örümcek ağı olmayan günlere merhaba demenizi sağlıyor.

Comments are closed.