İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kurumsal

izmir ilaçlamaİzmir İlaçlama şirketimiz 10 yılı aşkın bir süredir haşere ve kemirgenler ile mücadele ederek sizlerin sağlığını düşünmektedir. Uzun yıllardır hizmet vermekte olup oldukça büyük ve git gide de daha da büyüyen bir şirket haline dönüşmüştür. Hizmet verdiğimiz her alanda kesin sonuçlar sunarak sizlerin onur verici takdiri ile karşılaşmak bile ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesi haline dönüşmüştür. Halk sağlığını en üst seviye de tutmayı prensip olarak edinmiş ve attığı her adım da sizlerin sağlığını düşünerek yapılması gereken en doğru işi yaptık.  Almış oldukları eğitimler sonucunda uzmanlaşmış bir kadromuz bulunmaktadır. Bütün ilaçlarımız evde tespit edilen böceğin türüne göre ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanır ve uzman kadromuzca uygulanarak hayata geçirilir. İzmir ilaçlama şirketi tüm belgeleri onaylı olup her şey gerekli prosedürler dâhilinde yapılmaktadır.  Ayrıca şirketimiz 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup istediğiniz an ve uzman ekiplerimiz ile vereceğiniz adrese direk olarak gelip işlemlerimizi yapmaktayız.

İlaçlama yaptığımız haşere türleri arasına; arı, bit, bitki biti, çekirge, çiyan, danaburnu, deri böceği, fare ilaçlama, güve, halı böceği, hamam böceği ilaçlama, kakalak böceğinin yanı sıra karafatma, kene, kertenkele, kulağakaçan, mite, pire ilaçlama, tahtakurdu, uyuz böceği ve yılan gibi aklınıza gelebilecek bütün haşere ve kemirgenler için böcek ilaçlama işlemlerimiz bulunmaktadır. Bu işlemleri yaparken iki farklı ilaçlama şeklinde yapılmaktadır.

İzmir böcek ilaçlama şirketi olarak artan haşere şikâyetlerine bağlı olarak İzmir bölgesine bağlı tüm ilçelerde kurmuş olduğumuz servisler ile profesyonel destek vermekteyiz. İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan şirketimiz bölgede bulunan çok sayıda korsan ilaçlama şirketleri ile savaşarak doğru ve güvenilir hizmet almanız için çabalamaktayız. Yılın 365 günü 24 saat çalışan firmamız eğitimli çağrı merkezi ekibi ile günün hangi saatinde olursa olsun gelen haşereden kurtulmak için bize başvuran müşterilerine % 100 müşteri memnuniyeti ile diledikleri saatte hangi haşere sıkıntıları var ise kurtulmaları için çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Bölge olarak gerek nüfusun yoğun olması gerekse de iklim bakımında çok sayıda böcek görülmesine neden olmaktadır. Beslenebilmek için insanların olduğu bölgelerde sıklıkla görülen haşere, kemirgen ve sürüngen grupları ile bireysel mücadele oldukça tehlikelidir. Çok farklı türler ile karşılaşma durumunun bilincinde olmalı ve her haşerenin farklı yapıda tehlikelere yok açabilmektedir. Böcek ilaçlama İzmir bölgesinde dikkatli ve titizlikle yapılmalı özellikle ortak kullanım alanlarında oluşabilecek salgın problemlerini engelleyebilmek için periyodik şekilde ilaçlama yapılmalıdır.

Ülkemizde artan şikayetlere bağlı olarak çok sayıda haşere ilaçlama şirketi kurulmuştur. Ancak bu şirketlerin yarısından çoğu ruhsatsız çalışmaktadır. Herhangi bir vergi ödemedikleri ve kullanmış oldukları ilaç kalitesinin düşük olması nedeni ile ilaçlama fiyatları bu gibi şirketlerde oldukça uygun görülmektedir. Ama bu firmaların kullanmış oldukları ilaçlar insan sağlığına oldukça zarar vermektedir. Haşereler uygun ilaç kullanmadıkları için de yapılan uygulama sonuçsuz kalmaktadır.

Firma olarak bu durumları engellemek sizleri tüm korsan firmalardan korumak için izmir ilaçlama şirketi olarak hem kullanmış olduğumuz güvenilir ilaçlar ile hem de İzmir böcek ilaçlama fiyatları bakımından bölgedeki en ekonomik ilaçlama ücretleri ile hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.