İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İzmir’de İlaçlama Yapan Firmalar

by:

Haşereler

İzmir kalabalık nüfusu ile, ekonomik ve sosyal yönden gelişmiş Türkiye’nin en kalabalık ve gözde şehirlerinden birisidir. İzmir yılın büyük bir döneminde sıcak ve nemli bir iklim yaşar. Dolayısıyla haşere, parazit ve fare türü kemirgen popülasyonunun fazla olduğu bir bölgedir. Bu nedenle İzmir’de ilaçlama hizmetleri büyük önem taşır. Ancak Sağlık Bakanlığı onayı olmayan ve TSE damgalı ilaçları kullanmayan ruhsatsız ilaçlama firmaları da mevcut olup bu tür firmalara karşı çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü yapılacak olan uygulamada kimyasallar ile hazırlanan ilaçlar kullanılır. Çok dikkatli olunmazsa ciddi problemlere kapı açabilir. Deneyimsiz ve işin ehli olmayan ellerin yapacağı ilaçlama size ve sevdiklerinize büyük zararlar verebileceği gibi haşere ve farelerden sizi kurtarmayacaktır.

İzmir belediye böcek ilaçlama

Haşereler ile mücadele titizlikle yapılması gereken bir iştir. Kullanılan malzeme haşere türüne, yoğunluğuna ve mekânın yapısına göre değişiklik gösterir. Yanlış ilaçla yanlış yöntem ile icra edilen dezenfekte uygulaması haşereleri yok etmeyeceği gibi çoğalmasına da yol açabilir. Siz evinizin artık güvende olduğunu zannederken haşereler ve fareler giderek çoğalacaklar. Bu nedenle mutlaka profesyonel ve sektörde kendini ispat eden firmalar ile anlaşmalısınız. İzmir Belediye böcek ilaçlama firmamız İzmir’de hizmet veren önde gelen ve köklü firmalardandır. Başta Buca, Bornova, Karşıyaka, Konak, Çiğli, Gaziemir, Kemalpaşa, Bergama, Menderes, Urla, Narlıdere, Balçova, Ödemiş, Dikili, Çeşme, Foça, Kınık, Seferihisar olmak üzere tüm ilçe ve mahallelerde ilaçlama hizmeti verebilmekteyiz. Çağrı merkezlerimize 7 gün 24 saat ulaşılabilmekte ve her konuda bilgi verilmektedir. Kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve ULV yöntemlerini kullanarak evinizi kısa sürede haşere ve farelerden temizleyen ekibimiz konusunda uzman, eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. İlaçlar TSE damgalı ve Bakanlık onaylı olup firmamız bünyesindeki ziraat mühendisleri tarafından da titizlikle incelenmektedir. Bundan dolayı kullanılan kimyasallar dikkatli olunması şartıyla insan sağlına zarar vermezler.

Haşereler fark edildikleri ilk andan itibaren ilaçlanması geren canlılardır. Basit ve sonuç getirmeyecek yöntemler ile zaman kaybetmenin hiçbir faydası yoktur. Sizler en ekonomik fiyatlarla yüksek kalitede kesintisiz hizmet sunmayı hedefleyen İzmir belediye böcek ilaçlama firmamız köklü geçmişi ve uzman kadrosu ile sizleri kısa sürede bütün haşere ve fare türlerinden kurtaracaktır. Hemen İzmir belediye böcek ilaçlama firmamızın irtibat numaralarını arayarak randevu alın, bırakın haşereleri biz halledelim.

Comments are closed.