İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İzmir’de Fabrika İlaçlaması Yapan Firmalar

by:

Haşereler

İzmir ekonomik ve sosyal yapısıyla Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık kentlerinden birisidir. Gelişen sanayisi ile çok sayıda fabrikanın bulunduğu İzmir’de yasal veya yasal olmayan birçok ilaçlama firması da bulunmaktadır. İzmir, İstanbul, Ankara gibi büyük kentlerde fabrikaları ve iş yerleri böcekler ve fareler tarafından istila edilen vatandaşlar ilaçlama şirketleri ile anlaşarak fabrika ilaçlama işlemi yaptırmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli bir husus vardır. İlaçlama işlemi kimyasal maddelerle yapıldığından dolayı dikkatle özen gösterilmesi gereken bir konudur. Dikkat edilmez ise insan sağlığına ciddi zararları dokunacak olan bu uygulamayı mutlaka deneyimli, uzman ve profesyonel kişiler yapmalıdır. Bu nedenle merdiven altı taşeron firmalara karşı çok dikkatli olmalısınız.

İnsan sağlığını hiçe sayan malzemelerle yapılan yanlış ilaçlama işlemleri böcekleri ve fareleri fabrikanızdan temizlemeyeceği gibi sizin ve çalışanlarınız sağlığını da son derece risk altına almış olur. Ekonomik yönden uğrayacağız zarar ise malum. Eğer fabrikanızda böceklerin ve farelerin yuvalandığını görürseniz yapmanız gereken en akılcı hareket, sektörde kendini kanıtlamış ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama servisleri ile anlaşmanız olacaktır.

EN KISA SÜREDE FABRİKANIZI İLAÇLIYORUZ

Fabrika ilaçlama konusunda son derece deneyim ve başarılı sonuçlar ile adını duyurmuş olan İzmir İlaçlama Şirketimiz yıllardır İzmir ve ilçelerinde sizlere kaliteli hizmet vermenin çabası içerisindedir. Fabrikanızı kısa bir süre içerisinde en etkili ve uygun yöntemi belirleyerek uzman ekiplerimiz sayesinde böcek ve farelerden arındırıyor, sağlıklı bir çalışma ortamı elde etmenize yardımcı oluyoruz. Büyüklükleri itibari ile Fabrika ilaçlama işlemi zor ve zaman alan uygulamalardır. Ancak firmamız bünyesinde özel olarak eğitim alarak yetiştirilen uzman kadromuz ve mühendislerimiz tarafından kontrol edilen kimyasal ürünlerimiz ile en kısa sürede fabrika tarzı geniş alanlarda bile başarılı sonuçlar elde etmektedir. Size özel ekonomik fiyatları ile kaliteli hizmet hakkınızı sizlere sunan firmamızın çağrı merkezleri 7 gün 24 saat arayabilir, fabrikanızı, iş yerinizi, apartmanınızı, bahçenizi veya evinizi ilaçlattırmak için randevu talep edebilirsiniz.

Comments are closed.