İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İstanbul İlaçlama Servisi

by:

Haşereler

istanbul

İstanbul, gerek iklimi gerekse kalabalık nüfusa sahip olması sebebiyle haşere ve kemirgenlerin sıklıkla görüldüğü bir şehirdir. İzmir İlaçlama şirketimizin istanbul ilaçlama serviside artık hizmet vermektedir. Özellikle sıcak havalarda birçok alanda ciddi sorunlar yaratan haşere ve kemirgenler için İstanbul ilaçlama servisi yoğun olarak, uygulama yapmaktadır. Bodrum, bina, iş yeri, ofis ve ev gibi kapalı alanlar için yapılan böcek ilaçlama işlemlerinin yanı sıra İstanbul ilaçlama servisleri; fabrika, hastane, yurt gibi daha büyük alanlar için de ilaçlama yapmaktadır. Haşere ve kemirgenler ile mücadele; hem sağlık açısından hem de maddi açıdan son derece önemli olduğu gibi; zararlı canlılar yaklaşık 17 milyon kişinin yaşadığı İstanbul gibi kalabalık illerde, yüz binlerce kişiyi doğrudan etkilemektedir.

Akrep, yılan, kırkayak ve çıyan gibi zehirli haşereler, İstanbul ilaçlama şirketleri tarafından sıklıkla uygulama yapılan haşereler arasında yer alır. Özellikle Sarıyer, Beşiktaş, Maltepe gibi ilçelerde sıklıkla görülen zehirli haşereler, sağlık açısından ciddi sorunlar yarattığı gibi zehirlemeleri durumunda doğrudan ölüme dahi yol açabilmektedir. Hamam böceği, gümüşçün, karınca gibi giderlerde yaşayan haşereler de İstanbul ilaçlama servisi tarafından yoğunlukla uygulama yapılan haşereler arasında yer aldığı gibi Bahçelievler, Avcılar, Kartal ve Üsküdar gibi ilçelerde bu haşereler ile mücadele sıklıkla yapılmaktadır. Bilhassa yaz aylarında birçok alanda görülen ve ciddi sağlık sorunlarına neden olan pire, tahtakurusu gibi parazit canlılar için olduğu gibi son yıllarda binlerce insanın ölümüne yol açan kene ile mücadele de son derece büyük önem taşımaktadır.

Açık ya da kapalı alanlarda haşerelerden kurtulmak için sıvı ilaçlar kullanılabildiği gibi katı ya da jel formdaki ilaçlar da kullanılabilir. Ancak zararlı canlılar ile mücadele için yapılan uygulamalarda profesyonellik büyük önem taşır. Basit uygulama yöntemleri haşereleri yok edemeyeceği gibi sağlık açısından da ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenle sağlık bakanlığı tarafından onaylı olmayan İstanbul ilaçlama servisleri tarafından yardım almamak gereklidir. Sağlık açısından ciddi sorunlara neden olabilecek ve maddi hasarlara yol açabilecek nitelikteki böcek ilaçları ile uygulama yapan birçok İstanbul ilaçlama servisi vardır. Bu servislerden yardım almak haşere ya da kemirgenlere karşı bir çözüm sağlamayacağı gibi solunum yolu ve deri hastalıklarına hatta doğrudan zehirlenmelere dahi yol açabilmektedir.

Şişli, Beylikdüzü, Fatih, Kadıköy gibi kalabalık nüfusa sahip olan İstanbul ilçeleri başta olmak üzere, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren ilaçlama şirketimiz, Sağlık Bakanlığının gerekli gördüğü tüm belge ve yetkinliklere haizdir. Tüm haşere ve kemirgen türleri için, etkili böcek ilaçları ve profesyonel uygulama yöntemleri ile ilaçlama yapan servisimiz, ekonomik ilaçlama fiyatları ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir.

Comments are closed.