İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İnciraltı Böcek İlaçlama

by:

Haşereler

Çevremiz zararlı, zararsız birçok canlı ile çevrilidir. Bu canlılardan en fazla karşılaştığımız türler böcekler ve farelerdir. Küçük esneksi yapıları sebebiyle her türlü alana girebilmektedirler. Böcek ve haşerelerle karşı karşıya kaldığımızda yapmamız gereken şey kısa zamanda böcek ilaçlama hizmeti almaktır. Böcek ilaçlama kimyasal bir yöntemdir ve dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

İlaçlama konusunda, yıllara varan tecrübeleri ve deneyimli ekibi ile müşterilerine sorunsuz bir ilaçlama sağlamaktadır. İlaçlama konusunda yeni teknolojik gelişmeleri bünyesinde barındırmaktadır.

İnciraltı böcek ilaçlama servisi, bahçe, ev, iş yeri, fırın, pastane, hastane, site, bodrum, çatı vb birçok alanda böcek ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir.  Firmamızın en fazla şikayet aldığı haşere türleri;  hamam böceği, kalorifer böceği, fare, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, güve, çiyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan vb. canlılardır. Servisimiz yakın ve çevre ilçelerde hizmetlerini sunmaktadır.

FİYATLARIMIZ İLÇE VE SEMTLERDE SABİT VE EKONOMİK DÜZEYDEDİR.

Comments are closed.