İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Deri Böceği İlaçlama

by:

Haşereler

deri böceği

 

Deri böcekleri kimileri görünebilen kimileri ise görünemeyen canlılardır. Deri böcekleri çanta ayakkabı gibi deri ürünlerini ve insan derilerini kemirerek yaşarlar. Deri böcekleri gözle görülemedikleri için kurtulması zorlaşan canlılar arasında yer alıyor. Deri böcekleri ile mücadele noktasında gözle görülememeleri durumu çok daha zor bir hale getirebilmektedirler. 2 veya 3mm arasında değişen boyutları vardır.

Deri böceği ilaçlama ise sizlerin bu gözle görünmeyen canlılardan kurtulmanızı sağlayan tek yöntemdir. Deri böceği ilacı deri böceklerinin sonunu getiren en etkin tesirdir. Deri böceği yüksek oranda kaşıntı yaptığı için fazlası ile rahatsız edici bir canlıdır. Uyuz böceği olarak da bilinen bu canlı sinir bozucu bir kaşıntıya neden olur. İzmir İlaçlama sizlere deri böceği ilaçlama konusunda profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir.

Uyuz kaşıntısına neden olan deri böceği yıl içerisinde 4 veya 5 defa yumurtlama yapar. Bu yumurtlama sonrasında ortaya çıkan canlılara ilk etapta larva adı verilir. 1 veya 2 hafta sonra tam anlamı ile oluşumunu tamamlayan deri böcekleri rahatsız edici günler yaşamamıza nende olmaya başlar.

Deri böceği ilaçlama ise bizleri huzursuz ve sinir bozucu olan bu durumdan kolayca kurtarır. Aksi halde oldukça rahatsız edici olan bu kaşıntı durumuna katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Deri böceği zararları içerisinde yer alan bir başka husus ise özellikle konfeksiyon mağazaları gibi alanlarda ürünleri kemirmesidir. Sinsice ve usulca ilerleyen deri böceği için en etkin yöntem deri böceği ilaçlanması olmaktadır.

Deri böceği ilaçlama ev ortamında fabrika ortamında üretim hanelerde ve mağazalarda belirli aralıklarla tekrarlanması gerekmektedir. Uyuz böceği ilaçlama olarak da gerçekleştirilebilecek olan bu işlem bugün arzu edilen her alanda uygulanabilmektedir. Deri böceklerinden kurtulmanın tek yolu olan ilaçlama kokulu ve kokusuz şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Deri böceğinden kurtulmak için bu işlemini gerçekleştirmek isteyen kişiler için 7/24 hizmet veren firmamız, güler yüzlü personeli ile birlikte sizleri olukça mutlu edecek olan bir hizmet sunmaktadır. Evinizde nedenini anlamadığını bir kaşıntımı oluşuyor. Durmadan kaşınıyorsunuz fakat sebebini bir türlü anlayamıyor musunuz? O zaman deri böceklerinin etrafınızda olduğu fikrine kapılabilirsiniz. Çünkü görünemeyen bu canlılar en çok kaşıntı ile kendini gösterir.

Comments are closed.