İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Çekirge İlaçlama

by:

Haşereler

çekirge

Dünya üzerinde ve kendi coğrafyamız üzerinde sıklıkla karşılaşılan çekirgeler, başta ekili alanlara verdikleri zarardan ötürü çiftçilerin ciddi düşmanlarındandır. Bu nedenle de çekirge ilaçlama sı yaptırmak bir çiftçi için son derece elzemdir. Çekirgeler kalabalık sürüler halinde yaşar ve hareket ederler. Gökyüzünde bir bulutu andırır şekilde uçarak seyahat eden çekirgeden kurtulmak için insanoğlu çağlar boyunca çeşitli yöntemler denemiştir. Çekirge ile mücadelede bireysellik işe yaramamaktadır.

Tarlalara, ekinlere önemli zarar veren verdiğiniz emeğin boşa gitmesine neden olup sizin maddi yönden kayıplara da uğramanıza sebep olacak olan çekirge ile mücadele yolları ancak işinin ehli profesyonel bir ilaçlama firmasından destek almakla aşılabilir.

Böcek, haşere ve kemirgen ile mücadelede yılların verdiği tecrübe ile son derece nitelikli işlere imza atmış olan şirketimiz, çekirge ilaçlama konusunda da sizlerin yanınızdadır. Çekirge nasıl ilaçlanır merak ediyor iseniz onu da anlatalım… Çekirge tehdidinin kapalı ya da açık alanda olmasına göre ilaçlama yöntemleri değişiklik göstermektedir. Açık alan ilaçlamasında şirketimizce mekanik ilaçlama ya da termal sisleme tercih edilmektedir. Kapalı alan ilaçlamasında ise dumanlı ilaçlama yapılmaktadır. Sektörde çok çeşitli çekirge ilaçlama firmaları bulunmaktadır. Firmamız yıllardan beri verdiği profesyonel, sıradışı ve özverili hizmeti ile geniş bir referansa sahiptir.

Tüm böcek ve haşere türlerinde olduğu gibi, çekirgeye karşı mücadelede de işinin ehli bir ilaçlama firmasından yardım almak sorunun büyümeden temiz ve ekonomik bir şekilde çözülmesi bakımından önemlidir. Bireysel çabalar sizde maddi ve manevi yönden kayıplar doğuracaktır.

Çekirge ilaçlaması ile ilgili her türlü desteği almak için bizi çağrı merkezi telefonlarımızdan gün boyu arayabilirsiniz. Ücretsiz teftiş hizmetimizden sonra gerekli ilaçlama uygulamasını da yapmaktayız. Çekirge ilaçlama yöntemleri farlılık gösterebilmektedir.  Firmamız her nevi ilaçlama uygulamaları ve mücadelelerinde deneyimli ve de bilgilidir. Uzman ekiplerimiz söz verilen saatte adresinizde sizi ziyaret ederek tamamı sağlık bakanlığı mevzuatları çerçevesinde düzenlenmiş uygulamaları tatbik etmektedirler. Garantili, güvenilir, ekonomik hizmetimiz ile tanışmak için bizi hemen arayabilirsiniz. En çağdaş hizmeti sunan ilaçlama firmamız size de hizmetini ulaştırmaktan gurur duyacaktır.

Comments are closed.