İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Bit İlaçlama

by:

Haşereler

bit ilaçlama

İnsanlar ve hayvanların derilerinin üzerine yerleşerek kan emen ev insanın sağlığına etki edecek tehlikeleri olan bir canlıdır. Bit çok ufak yapılı bir canlı olup sıcak havaları veya yaz aylarını daha çok sevdiğinden bu mevsimlerde sıkça görülür. Bit canlıların üzerine yerleştikleri zaman kan emdiği için insanlarda kaşıntı, kızarıklık gibi, belirtileri dış görünüşten meydana getirirler.

Canlının diğer bir tehlikeli yanı ise birden fazla canlıdan kan emdiği için mikrop taşıma gibi bir özelliğe de sahiptir. Bu yüzden eğer sizlerin bulunduğu alanlarda bu canlı yaşıyorsa hemen bit ilaçlama yapılarak sağlıklı bir biçimde yok edilebilir. Şu anda bit ilaçlama ekipleri kendilerini bu işe adamış durumdalar. Onlar iyi biliyorlar ki bit insanların vücuduna birçok zararları vardır. Bu zararlardan kurtulmakta bulaşılması kadar kolay değildir Bit ilaçlama bu konuda en kesin ve kalıcı çözümdür.

Bit sürekli canlıların kanını emmek zorundadır. Canlılarından kan emmediği zaman çok uzun süre yaşayamazlar. Bitin karnı kan emmesine uygundur. Çok esnek olan karnı sayesinde çok miktarda canlılardan kan emebilmektedirler. Bu canlı çok yavaş hareket eden bir canlıdır. Bu yüzden de insanlarda bulunduğu zaman canlının gitmesi uzun zaman almaktadır. Ama bit ilaçlama yöntemi ile bu süre çok kısalmaktadır. Çünkü bu canlıların kesin çözümü olarak en sağlıklı yol budur. Ayrıca bu işlemi yapan ekiplerde yıllardır bu konuda eğitim görmüş uzman kişilerdir. Bit ilaçlama şirketleri tüm bu özelliklerde ki kişilerden oluşmaktadır.

Bit ilaçlama yapılırken kesinlikle işten anlayan ekipler ile çalışmalısınız. Canlının tüm özelliklerini iyi bilen ve ona göre hamleler yapan bir ekip emin olun sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecektir.

Bu konuda bizim ekibimiz sadece bit ilaçlama uygulaması değil sinek, akar, kulağakaçan ve daha birçok haşerenin de ilaçlama işlemini üstlenmektedir. Kendine güvenen ekibimiz ilaçlama sektöründe yıllardır müşterilerine kaliteli ve sağlıklı hizmet sunmaktadır. Bit ilaçlama konusunda da izmir ilaçlama yılların getirdiği tecrübeye dayanarak sizlere en sağlıklı hizmeti sunacaktır. Sizlerin güvenini kazanmış bir ekip olarak sağlıklı bir uygulama yapacağımızdan da şüpheniz olmasın.

Comments are closed.