İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ankara İlaçlama Servisi

by:

Haşereler

ankaraAnkara; sahip olduğu kalabalık nüfus yanı sıra, dağlık bir bölge olması sebebiyle de haşere ve kemirgenlerin çok sık görüldüğü bir ildir. Ankara’nın birçok ilçesinde özellikle de yaz aylarında ciddi sorunlara yol açan ve çevre sağlığı açısından olduğu üzere, insan sağlığı için de ciddi tehdit arz eden zararlı canlılardan kurtulmak için etkili etken maddelere sahip olan böcek ilaçları kullanmak ve profesyonel uygulama yöntemleri ile işlem yapmak şarttır. Hamam böceği, pire ve kene gibi yaz aylarında çok hızlı şekilde çoğalan ve açık alanlardan iç mekanlara sürekli olarak giriş yapan zararlı canlılardan kurtulmak için profesyonel olarak hizmet veren Ankara ilaçlama servisleri tarafından hizmet alınmalıdır.

Keçiören, Etimesgut, Sincan gibi kalabalık ilçelerde sıklıkla hizmet veren Ankara ilaçlama servisleri, bu ildeki kırsal ilçeler için de haşere ilaçlama yapmaktadır. Bahçe ve tarla gibi alanlar ile açık arazi ve şantiye gibi alanlar için de sıklıkla uygulama yapan Ankara böcek ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alırken, Sağlık bakanlığı onayına ve kullanılan ilaçların sağlıksal anlamda zarar teşkil etmeyen nitelikte olmasına dikkat edilmelidir. Ev, bina, iş yeri ve ofis gibi kapalı alanlar başta olmak üzere tüm açık ve kapalı alanlar için haşere ilaçlama yapan birçok Ankara ilaçlama servisi mevcuttur. Ancak birçok işletme haşere ve kemirgenler konusunda yeterince bilgiye haiz olmadığı gibi amatör elemanlar ile hizmet verdiğinden, yapılan böcek ilaçlama uygulamalarında başarılı olmamaktadır. Bu nedenle güven vermeyen ve basit yöntemler ile ilaçlama uygulaması yapan Ankara ilaçlama şirketleri tarafından hizmet almamak büyük önem içerir.

Giderlerde yaşayan ve sağlık açısından tehdit içeren haşerelere karşı Ankara’da ilaçlama şirketleri tarafından uygulama yapıldığı gibi akrep, çıyan ve yılan gibi son derece zehirli olan haşereler ile mücadele için ilaçlama yapılmaktadır. Sıvı, toz ya da jel ilaçlar ile zehirli yemler kullanılarak gerçekleştirilen haşere ilaçlama uygulamalarından başarı sağlayabilmek ve zararlı canlılardan kurtulmak için bireysel yöntemlere başvurmamak gerektiği gibi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ve etkili böcek ilaçları kullanarak uygulama yapan Ankara ilaçlama servisi tarafından hizmet almak şarttır.

Comments are closed.