İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Akar İlaçlama

by:

Haşereler

Akar, ya da halk arasında mite, mayt gibi isimlerle anılan bu zararlı türü asalak niteliğinde, insan ve hayvan deri atıkları ile aynı zamanda da meyve sebze suları ile beslenebilen bir canlıdır. Oldukça küçük olan, çok dikkatli bakıldığında gözle görülebilen bu canlı türüne evde sıklıkla rastlanabilmektedir. Anatomik olarak oval şekli olan bu canlı dış ortam koşullarına da son derece dayanıklıdır. Akar ile mücadele, sadece akar ilaçlama yapılarak olumlu sonuçlanmaktadır.

Kapalı ortamlarda hızlıca çoğalan maytlara, yatak, yorgan içleri, halı içleri her türlü tüylü malzeme içlerinde rastlamak mümkündür. Bu canlılar hastalık taşıdıklarından, taşıdıkları bu hastalıkları insanlara da bulaştırmaktadırlar. Ayrıca bir çok mayt türü de başta çocuklar olma üzere insanlarda alerjik reaksiyonların gelişmesine sebep olmaktadır.

Uzman ellerde yapılacak olan mayt ilaçlama ile sorun çözülebilir. Kişisel girişimler mite ile mücadelede yetersiz kalmaktadır. Zira mite dış ortam şartlarına dayanıklı bir türdür. Sektörde mite ilaçlama uygulaması yapan çok sayıda firma olmakla birlikte, çok azının bu konuda yeterli izinleri ve deneyimi bulunmaktadır.

İzmir İlaçlama firmamız akar ilaçlama şirketleri arasında il geneline yayılan uygulamaları ile sektörün bir numarasıdır. Güncel gelişmeler doğrultusunda her türlü uygulamasını geliştiren firmamız ile çalıştığınız da farkı siz de görüyor olacaksınız. Şirketimizde akar ilaçlama uygulamasının yanında, fare,  hamam böceği, akrep, yılan, çiyan, kırkayak ve size özel her nevi böcek, haşere ve kemirgen ilaçlama ihtiyacınız çözüme kavuşturulmaktadır.

Yumurtlama yöntemi ile çoğalan akarlar, bir anda yaşam alanlarınızı zapt ederek sorunun büyümesine neden olmaktadırlar. Uygun mite ilaçlama teknikleri ile bu zararlı ortamdan tamamen yok edilebilecek bir türdür. Periyodik olarak yapılan akar ilaçlaması ile de sorununuz kesin olarak çözülebilecektir. Özellikle ev içi ilaçlarda kullanılacak ilacın ruhsatlı olması kritik önemdedir. Firmamızca sunulan ve tüm il geneline yayılmış akar ilaçlama servisleri sizlere en sağlıklı, güvenilir ve çağdaş hizmeti ekonomik fiyat politikaları ile ulaştırmaktadır. Şirketimiz akar ilaçlamanın yanında pire ilaçlama, fare ilaçlama, kene ilaçlama hizmetleride vermektedir. Sektörün parlayan yıldızı olan ilaçlama şirketimiz ile tanışmak ve cazip koşullarını öğrenmek için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Comments are closed.