İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ağaç Kurdu İlaçlama

by:

Haşereler

Ağaç Kurdu yani insanlar arasında ki diğer ismi ile tahta kurtları yaşam alanları olarak kendilerine bitki ve bitki çeşidini ürünlerinin bol olduğu yerleri seçerler. Bu canlı yaşadığı ortama göre farklı boylarda olabilmektedir. Tüm türleri kanatlı olan ağaç kurdunun vücudu bölmelerden oluşmaktadır. Vücudun da bulanan kanatları uçmak için kullanamayan canlı kanatlarını dış etkilerden korunmak için kullanır. Çünkü kanatları sert kabuklardan oluşmaktadır. Tahta kurdu baş kısmında antenleri vardır. Bu antenler sayesinde birleri ile iletişime geçerler.

Ağız yapıları ise güçlü olan canlı çok kalın ve sert ahşapları bile kolaylıkla ağız yapısı ile kemirebilmektedir. Sizlerin yaşadığı ortamda fark edilen canlının hiç zaman kaybedilmeden ağaç kurdu ilaçlama uygulaması ile yok edilmesi gereklidir. Eğer canlı yok edilmez ise evinizde veya iş yerinizde ki birçok ahşap ürüne kemirerek zarar verebilir. Sizlerde tek başınıza bu canlıyı durduramayacağınızdan ağaç kurdu ilaçlama firmalarından yardım almalısınız. Çünkü ilaçlama işlemi uzman kişilerin yapabileceği bir uygulamadır. Ağaç kurdu ilaçlama işlemin de kesinlikle başarılı bir sonuç bekleniyorsa izmir ilaçlama şirketimiz sizlere bu konuda uzman ekiplerle hizmet verebilir.

Tahta kurtlarının rengi yaşadığı alana göre değişmektedir. Ama genelde siyah, gri ve kahverengi renklerinde görülmektedir. Canlının ağız yapısı o kadar güçlüdür ki en kalın ahşapları bile çok kısa sürede kemire bilir. Bu da demek oluyor sizlerin değer verdiği mobilyalarınız ağaç kurdu ilaçlama uygulaması yapılmadığı zaman yok olabilir. Yaşadığınız ortamda eğer canlıyı tespit edebiliyorsanız sizler hiçbir yöntem uygulamadan ağaç kurdu ilaçlama şirketimiz ile iletişime geçiyorsunuz. Çünkü bu konu hassas bir konudur ve bizim gibi uzmanlar sadece bu işi çözebilir.

Ağaç kurdu ilaçlama ekibimiz sizlerin sorunlarını en kısa sürede çözmeyi hedeflemektedir. Ahşap eşyalarınızın korunması için hemen bize başvurun.

Ekibimiz sizlere bu canlının ilaçlamasının yanında kene, böcek, kalorifer böceği gibi diğer haşerelerinde ilaçlama uygulamasını sunmaktadır. En doğru adreste sizler de ağaç kurdu ilaçlama işleminizi yaptırabilirsiniz. Çünkü biz en güvenilir ekibiz.

 

Comments are closed.